POGLED SKOZI ŽENSKO OKO

FDJP_Layer_mar15_35_280xPogled skozi žensko oko smo poimenovali  fotografsko razstavo članic Fotografskega društva Janez Puhar, ki je v Galeriji Layerjeve hiše v Kranju. Otvoritev je bila 5.3.2015.
Na razstavi sodelujejo naslednje avtorice:Valerija Jenko, Biserka Komac, Marja Kraljič, Maja Krejan, Andreja Peklaj, Petra Puhar, Iza Sladič, Andreja Teran in Anuška Vončina. Vsaka avtorica se predstavlja s po dvema fotografijama. Otvoritev je potekala v zelo sproščenem in prijetnem vzdušju ter ob pričakovanju bližnjega praznika, dneva žena. Prijetno druženje v  mističnem okolju Layerjeve hiše v starem mestnem jedru Kranja so dekleta obogatila še z doma pripravljenimi slaščicami in klepet obiskovalcev se je zavlekel v pozne večerne ure.
Razstava  bo odprta do 30.3.2015.

Nekaj utrinkov v galeriji…

[nggallery id=35]