Fotografska zveza Slovenija

Foto društvo Janez Puhar

»Ex Tempore Kranj 2013«

Kranj, 6.april 2013

Tema A: bo objavljena ob registraciji

Žirija:

Štefi Praprotnik, KMF-FZS, EFIAP/b

Petra Puhar – Kejžar, vodja ateljeja PUHART,

Aleš Komovec, KMF-FZS, AFIAP

Koledar prireditve:

Fotografiranje: 6.4.2013

Žiriranje: 6.4.2013

Rezultati: 6.4.2013

Pošiljanje CD: 16.5.2013

Predsednik org. odbora:

Luka Kompare

luka.kompare@gmail.com

Pogoji sodelovanja:

1. Ex Tempore bo organiziran v sklopu Puharjevih dni v Kranju v soboto 6. aprila 2013. Sodelovali bodo udeleženci Puharjevih dni in slovenski avtorji člani drugih društev.

2. Cilj organizacije je druženje med našimi slovenskimi fotografi in povabljenimi fotografi iz Luksemburga, Makedonije in Madžarske.

3. Urnik:

A. Registracija udeležencev v Kranju v Layerjevi hiši (Tomšičeva 32) med 8 in 9 uro.

B. Čas trajanja Ex Tempora bo od 9 do 12 ure. Udeleženci oddajo svoja dela do 13. ure.

C. Med 13 in 15 uro bo kosilo.

D. Ob 16 uri bo objava rezultatov in projekcija v galeriji stolpa Škrlovec

1. Kotizacija 8€ za udeležbo na Ex Temporu pokriva enostavno kosilo in izdelavo CD-ja. Kotizacija se plača ob prijavi.

2. Fotografiralo se bo po Kranju. Tema natečaja bo objavljena ob registraciji.

3. Vsak udeleženec lahko odda do 4 fotografije posnete tisti dan (Potrebna je nastavitev datuma v fotoaparatu na tekoči datum)

Vse, ki vas zanima udeležba za »Ex tempore« prosimo za preliminarno prijavo, da bomo planirali količino hrane.

Prijavite se na naslov luka.kompare@gmail.com