TEDEN MLADIH 2015 SE JE ZAKLJUČIL, A ŠE ZDALEČ NE POSLOVIL

TedenMladih_Alan_naslovnaBlog

Zaključil se je še en teden mladih, udarno, z Big Foot Mamo in kopico mladih in obetajočih glasbenikov. Ostajajo lepi spomini in seveda fotke, ki sem jih tudi redno objavljal na fejsu AlenLacijan. Nekaj jih prilagam še k temu zapisu, energija je bila res huda. Bilo je tudi par posebnih presenečenj, npr. fotografska razstava »Imperfect Models – IMPERFECT= I’M PERFECT« mlade avtorice Tjaše Eledhwen, ki spodbuja, da si upamo biti to, kar smo, ali pa recimo videoprojekcija kranjskih gimnazijcev na stavbo gimnazije … in še mnogo drugih, čestitke. Še pohvale organizatorjem, ki so pripeljali v Kranj odlična imena kulture in umetnosti, več o tem na njihovi uradni strani Teden mladih 2015. Na svidenje prihodnjo pomlad …

Za FDJP zapisal: Alen Lacijan

Galerija fotografij Tedna mladih 2015: Alen Lacijan