ALEN LACIJAN – FOTOGRAFSKA RAZSTAVA: UTRINKI KRANJA

Alen-Lacijan-razstava-2015

Zavod za turizem Kranj in Fotografsko društvo Janez Puhar Kranj vas vabita na slovesnost ob odprtju razstave fotografij z naslovom UTRINKI KRANJA avtorja Alena Lacijana V sredo 15. Julija 2015 ob 19 uri, v Galeriji Kranjske hiše na Glavnem trgu 2 v Kranju.

Razstava bo na ogled do 7. septembra 2015, vsak dan od 8. do 19. ure, ob nedeljah in praznikih od 9. do 18. ure.

E-vabilo

Alena Lacijana je življenjska pot zanesla v Kranj, kjer ga pogosto vidimo nasmejanega in razigranega. Čeravno tehničnega poklica po izobrazbi, se je  vedno nagibal k umetnosti, ki mu je lajšala pot do samega sebe. Fotografija je tista, ki mu hrani dušo in plemeniti življenjsko  pot in preko katere lažje spoznava, kar se mu zdi v življenju najpomembneje,: da se uči biti to, kar sam je. Alen je aktivni član Fotografskega društva Janez Puhar in je že z več samostojnimi razstavami dokazal, da je fotografija njegova velika ljubezen skozi katero izžareva svoja globoka čustva, ki jih skozi fotografijo preliva in deli z ostalimi. Razstava z naslovom Utrinki Kranja zajema utrinke iz različnih javnih prireditev v Kranju, kot so Teden mladih; Pustni sprevod; Ulična fotografija s prireditev; Kranfest (Kranjska noč); Prešernov smenj; Atletsko tekmovanje Vučkov memorial in Koncerti.