OTVORITEV RAZSTAVE – POKRAJINA 2015

FDJP-Pokrajina-2015

Za nami je slovesnost ob otvoritvi letošnje razstave fotografij Pokrajina 2015, ki je bila 5. novembra v Prešernovem gledališču v Kranju. Gostov je bilo veliko in vzdušje je bilo slovesno in polno energije.  Tistim najboljšim so bile podeljene nagrade in priznanja.

Predsednik FZS Ivo Borko je podelil še naslove prejemnikom fotografskih naslovov FZS za leto 2015, diplomo za najuspešnejši posnetek FZS, diplomo za najuspešnejšega razstavljalca FZS in diplomo za najuspešnejše društvo FZS. Pri tem se je naše društvo dobro odrezalo s četrtim mestom v državi.

Letošnjo Puharjevo nagrado, ki je najvišje priznanje,ki ga  Fotografska zveza lahko podeli svojemu  članu pa je prejel g. Janez Kramar.

Vsem nagrajencem in dobitnikom še enkrat iskrene čestitke in dobro luč tudi v prihodnje.

Nekaj utrinkov iz otvoritve v FOTOGALERIJI.

Za FDJP zapisal: Simon Krejan