Odprtje razstave v Galeriji kranjske hiše

Odprtje razstave v Galeriji kranjske hiše - julij 2016

13. julija 2016 smo odprli že drugo letošnjo razstavo fotografij v Galeriji Kranjske hiše. Posvečena je povezovanju našega društva z drugimi sorodnimi društvi in klubi. Tokrat smo k sodelovanju povabili naše po stažu še mlajše ampak perspektivne kolege iz Foto kluba Okular iz Vrhnike in pripravili smo skupno fotografsko razstavo. Tako bo v Galeriji Kranjske hiše v času od 13. julija pa do 5. septembra 2016 stene krasilo skupno 28 avtorskih del, 14 iz vsakega kluba. FDJP zastopa 10 avtorjev, FK Okular pa 8. Fotografije so bile izbrane na internih natečajih. Tema je bila prosta in tako je mogoče videti paleto fotografij različnih žanrov.

Za FDJP zapisal Simon Krejan

Utrinki iz razstave

Razstavljene fotografije