SAMOSTOJNA FOTOGRAFSKA RAZSTAVA – UROŠ FRELIH

Uroš Frelih - razstava

 

Društveni kolega Uroš Frelih, ki spada v našo mlajšo generacijo fotografov je v Kranju odprl samostojno fotografsko razstavo v poslovnih prostorih Domplan-a v Kranju- (www.domplan.si).
Lahko si ogledali fotografije različnih žanrov (od pokrajine, športa, portreta, makro fotografije..) in edinstvenih trenutkov, ki so pritegnili njegov pogled med opazovanjem in raziskovanjem okolice, ki ga obdaja v čudoviti Sloveniji.

 

Svojo likovno razstavo pa je imel v Cafe- galeriji Pungert v Kranju na koncu starega mestnega jedra.

Sicer pa je Uroš po duši fotograf in in vsestranski umetnik, ki svoje motive prizorov obarva zelo barvito in s tem prinaša učinek razgibanosti in živosti, kot bi želel povzeti svetlobo in energijo narave in samega sebe. Njegova poteza risanja je karakterno raznolika in sega od tekoče, suverene in premišljeno postavljene v oblikovne okvire. Nekaj razstavljenih platen je tudi v UV barvah.

 

Uros-Frelih-razstava-5 Uros-Frelih-razstava-4 Uros-Frelih-razstava-2 Uroš Frelih - razstava