SIMON KREJAN: RAZSTAVA – DELJENI POGLEDI

Simon Krejan-evabilo: deljeni pogledi

 

Kaj: Razstava fotografij, Simon Krejan – Deljeni pogledi

Kdaj: 14.9. do 14.10.2017

Kje: Hotel Astoria – Bled

DELJENI POGLEDI

Foto klub Triglavski narodni park Bled in Hotel Astoria Bled, sta povabila ljubitelje dobre fotografije na odprtje samostojne razstave enega najperspektivnejših fotografov našega društva, kolega  Simona Krejana. Razstavo je poimenoval Deljeni pogledi……

Predstavil​ se je​ s svojimi fotografijami iz narave in pokrajine. Fotografije je predstavil ​še v video produkciji kjer te ujeti pogledi skozi fotografski objektiv  na neokrnjeno naravo dobesedno ponesejo v ​nek ​ svoj svet. Svet prelepih barv in kontrastov, poigravanje svetlobe, od​ sončnega vzhoda in ​ jutranjih meglic do čarobnega zahoda, ​ do težkih oblakov, ki jih pospremijo grmenje in strele.

Dobra fotografija opazovalca prepriča, ga s svojo lepoto navduši in se ga čustveno dotakne.  Obiskovalca se je projekcija vsekakor dotaknila ob prikazanih lepotah avtorjevih del, pospremljene ​s​ tankočutnim ​ glasbenim vložkom.

Brošura v PDF obliki.

Utrinki iz otvoritve razstave

Za FDJP zapisal: Vlado Sofronievski