OTVORITEV FOTO RAZSTAVE NA MESTNI OBČINI KRANJ -2018

Otvoritve razstave na Mesni občini Kranj – Foto: Tine Založnik

 

Dne 4. septembra 2018 smo v prostorih Galerije mestne občine Kranj odprli že tradicionalno razstavo fotografij, članic in članov FDJP. Tokrat nas na razstavi sodeluje 24 s 44 slikami. Razstava je pestro obarvana in zastopana s fotografijami na temo vode, pokrajino, športom, ulico, portretom. Odprtje razstave je MOK lepo pripravila, glasbeni vložek Glasbene šole Kranj je dodal odprtju dodano vrednost.  V imenu društva je spregovoril predsednik US društva, Simon Krejan, razstavo pa je odprl podžupan MOK g. Boris Vehovec.

Za FDJP zapisal: Simon Krejan

sdr
Otvoritve razstave na Mesni občini Kranj – Foto: Tine Založnik

 

oznor
Otvoritve razstave na Mesni občini Kranj – Foto: Tine Založnik

 

cof
Otvoritve razstave na Mesni občini Kranj – Foto: Tine Založnik

 

cof
Otvoritve razstave na Mesni občini Kranj – Foto: Tine Založnik