BISERKA KOMAC – SLIKARSKA RAZSTAVA V GALERIJI BALA

01-Biserka-Komac-galerija-Bala
Biserka Komac v galeriji Bala (Foto: Simon Krejan)

Naša članica je v starem mestnem jedru Kranja v Galeriji Bala pripravila odlično slikarsko razstavo svojih likovnih del, ki so nastajala skozi daljše časovno obdobje. Slike na razstavi so po svoje skrivnostne tako, da so pravi izziv za poglobljen ogled razstave. Razstava bo odprta vse do 20. februarja.  Bo pa avtorica v Galerije v četrtek 14.2. v popoldanskih urah in v soboto 16.2. v dopoldanskih urah. Tako bo mogoče z njo poglobljeni klepet.

Tekst in fotografije; Simon Krejan

03-Biserka-Komac-galerija-Bala
Biserka Komac v galeriji Bala (Foto: Simon Krejan)

 

02-Biserka-Komac-galerija-Bala
Biserka Komac v galeriji Bala (Foto: Simon Krejan)

 

04-Biserka-Komac-galerija-Bala
Biserka Komac v galeriji Bala (Foto: Simon Krejan)