OSMI MAREC V FDJP

Maja_Krejan_Mogočneż
Foto: Maja Krejan – Mogočnež

 

Dva dogodka v Galeriji Hiše Layer hkrati:
1. mednarodnega salona fotografij “Ženski svet” 8.3.2019 ob 19:00
Razstava članic FDJP “Pogled skozi žensko oko” 8.3.2019 ob 20:00

V Galeriji Hiše Layer pripravljamo tradicionalno razstavo fotografij članic Fotografskega društva Janez Puhar “Pogled skozi žensko oko”. Svečano odprtje razstave bo 8. marca ob 20 uri v starem mestnem jedru Kranja v Layerjevi hiši. Priprave za postavitev razstave so v polnem teku in na priloženih slikah je to lepo izraženo.

Istočasno vas vabimo na odprtje 1. mednarodnega salona fotografij “Ženski svet”. Namreč ob  mednarodnem dnevu žena 8.marcu sta Fotografska zveza Slovenija (FZS) in fotoklub iz Konye – Turčija Sille Sanat Sarayi (SSS) organizirala salon fotografij, ki so se ga  udeležile članice klubov včlanjenih v FZS in članice kluba Sille Sanat Sarayi.

Svečana podelitev nagrad in  diaprojekcija najboljših fotografij bo na isti lokaciji Layerjeve hiše v spodnjih prostorih Stolpa Škrlovec s pričetkom ob 19 uri..

Pomeni, da je neposredno po tej prireditvi nadaljevanje odprtja razstave članic FDJP v zgornjih prostorih Layerjeve hiše, ob 20 uri.

Vljudno vabljeni na oba fotografska dogodka.

 

Za FDJP zapisal: Simon Krejan