VIKTOR ŠMID – RAZSTAVA NA NEVROLOŠKI KLINIKI

Indian_summer
VIKTOR ŠMID – INDIAN SUMMER

Od 4. aprila pa do 24. maja 2019 je na Nevrološki kliniki v Ljubljani na ogled postavljena že četrta samostojna razstava fotografij fotografa Viktorja Šmida, FD Janez Puhar, Kranj. Razstavljeni so sklopi: čudežni gozd, odsevi in portreti (skupaj 26 fotografij). Razstava je prenesena iz Naklega pri Kranju (6. februarja do 20. februarja), kjer je bil prikazan še makro svet žuželk (skupaj 51 fotografij).

Razstavljene fotografije je iz zajetne zbirke avtorja izbrala in postavila Mojstrica fotografije gospa Andreja Peklaj. Prikazani sklopi so zaradi tenkočutnega očesa med seboj povezani v čudovito celoto.

Lepo vabljeni na ogled.

Mantis-1

Magic_Forest-021

Magic Forest

Love

Burano refleks

Bug

Balerina-002

Andreja in Viktor