ODPOVEDANO: Ženski svet 2020

Dogodek žal odpovedujemo zaradi preventive pred širjenjem novega koronavirusa. Nastalo situacijo obžalujemo, vendar z izpeljavo prireditve ne želimo poslabšati situacije v Kranju ali celo v Sloveniji.

»Time is Runing Out« – Štefi Praprotnik Borko
»Lavoro Quotidiano« – Cristina Garzone


Ob praznovanju mednarodnega dneva žena vas Fotografska zveza Slovenije in Fotografsko društvo Janez Puhar Kranj vabimo na projekcijo fotografij slovenskih in turških avtoric, ki so ob ženskem prazniku sodelovale na natečaju Ženski svet 2020.


Projekcija fotografij in podelitev diplom o sodelovanju in podelitev nagrad najuspešnejšim slovenskim fotografinjam bo v ponedeljek, 9. marca ob 18 uri v stolpu Škrlovec v Kranju, Tomšičeva 32, vhod skozi Layerjevo hišo.


Veseli bomo Vašega obiska!