Utrinki ob odprtju razstave Pogled skozi žensko oko

Foto: Ludvik Mekuč

Članice našega društva so s svojim delovanjem in prispevki vedno bile pomembne pri širjenju raznolikosti avtorskih del, videnju sveta, mnenj in ustvarjalnosti. Veseli smo, da se je v zadnjem času društvu pridružilo tudi nekaj novih avtoric. V okviru praznovanja dneva žena skupaj z zunanjimi fotografinjami že tradicionalno izpostavijo svoje izdelke na razstavi Pogled skozi žensko oko, katere odprtje je bilo v petek, 6. marca 2020. Razstava bo na ogled do 24. marca 2020 v Galeriji hiše Layer v Kranju.

V nadaljevanju si lahko ogledate nekaj utrinkov ob odprtju razstave, ki je minilo ob glasbi, dobrotah in nasploh prijetnem vzdušju. Več fotografij dogodka si lahko ogledate tukaj.

 

Foto: Ludvik Mekuč
Foto: Matej Artač
Foto: Ludvik Mekuč
Foto: Matej Artač
Foto: Ludvik Mekuč