Fotografija meseca marca 2020

1. mesto – Tine Založnik: »Čakanje v vrsti za …«

Tema meseca marca je bila prosta, fotografije pa smo izdelovali še pred vsesplošno karanteno. 22 članov je prispevalo skupno 43 fotografij, zato je bila izbira težka. Najbolj nas je prepričala fotografija Tineta Založnika »Čakanje v vrsti za …«

Naši redni torkovi debatni večeri potekajo še vedno v rednem terminu, le da se sedaj zberemo vsak prek svojim zaslonom in se povežemo v video povezavi. Žiriranje po novem opravimo pred sestankom, kar nam omogoči, da se bolje pripravimo na pogovor, predloge in izmenjavo mnenj.

V marcu smo izglasovali naslednjo lestvico:

1. mesto – Tine Založnik: »Čakanje v vrsti za …«

2. mesto – Damir Gizdavčić: »Bodoča umetnica«

3. mesto – Andreja Janša: »Otroško veselje«

2. mesto – Damir Gizdavčić: »Bodoča umetnica«
3. mesto – Andreja Janša: »Otroško veselje«

Čestitamo! Galerijo vseh prispevkov si lahko ogledate tukaj.