Fotografije malih živali v Mestni knjižnici Kranj

Razstava fotografij fotografskega društva Janez Puhar Kranj - Mestna knjižnica Kranj, junij, julij 2020
Razstava fotografij malih živali v Mestni knjižnici Kranj junija in julija 2020

Mestno knjižnico Kranj imamo radi, zato smo bili navdušeni nad novico, da bo z junijem ponovno možen prost obisk njenih prostorov. Na zalogi smo namreč imeli fotografije na temo domačih živali, ki smo jih izobesili takoj, ko smo jih lahko. Ogledate si jih lahko junija in julija 2020.

Tematiko smo izbrali, da bi se približali mlajšim obiskovalcem Mestne knjižnice Kranj, pri srcu pa je tudi članom društva vseh starosti. Ne glede na ciljno publiko smo se potrudili, da so fotografije tehnično dovršene in zanimive. Hkrati se nismo mogli upreti posnetkom tudi manj pričakovanih vrst domačih živali.

Izpospodite si knjigo, da razširite svoja obzorja, spotoma pa si oglejte še našo razstavo!

En odziv na “Fotografije malih živali v Mestni knjižnici Kranj”

Komentiranje zaprto.