Razstava v Mestni občini Kranj

Razstava fotografij Fotografskega društva Janez Puhar Kranj, Mestna občina Kranj, 15.10.-27.11.2020

V fotografskem društvu Janez Puhar Kranj vabimo na ogled razstave del naših članov v Mestni občini Kranj, ki bo na ogled od 15. oktobra do 27. novembra 2020.

V društvu nadaljujemo s tradicijo razstavljanja svojih del v Mestni občini Kranj. Prvotna tema razstave je bila pokrajina, ki je priljubljena tako med fotografi kot med obiskovalci razstav. Zgodovinska sprememba našega vsakdanjika v letošnjem letu pa je botrovala k odločitvi, da k razstavi pridružimo še temo Kranja v času epidemije.

Razstava tako poleg podob, ki so brezčasne, pridobi še takšne, ki so odziv na naš novi vsakdan, kot se ga vidi na ulicah mesta in med štirimi stenami doma. K beleženju časa pa sodi tudi podoba članstva ob obeleževanju 110 let obstoja društva.

Vabljeni!