Fotografija meseca oktobra 2020

Viktor Šmid: »Look«

Tema fotografije meseca oktobra 2020 je bila portret. Člani smo lovili podobe ljudi, bližnje in oddaljene, ter z njihovimi obrazi, izrazi in podobami prikazati estetske izdelke. Največ glasov pa je prejela fotografija »Look« Viktorja Šmida. Čestitke!

Glede na aktualne omejitve pri gibanju pa ni presenečenje, da je vmes tudi nekaj podob članic in članov društva. Morda za koga manj pričakovano pa je, da lahko s fotografijo ujamemo portrete tudi svojih živalskih spremljevalcev, ampak tudi to šteje kot povsem veljaven portret.

Prve tri uvrščene fotografije so bile:

  1. Viktor Šmid: »Look«
  2. Klavdija Žitnik: »Avtoportret«
  3. Andreja Janša: »Lepotica«

Vse poslane prispevke prikazuje spodnja galerija. Za povečavo kliknite na fotografijo.