Bodite na tekočem, spremljajte naš blog.

Razstava Izidorja Gašperlina, Potovanje skozi barve

V sredo, 22.2., je Izidor Gašperlin, član Fotografskega društva Janez Puhar, v sodelovanju z FD Jesenice v Fotogaleriji na Trgu Toneta Čufarja 4, odprl že svojo drugo razstavo v tem letu. Pod naslovom “Potovanje skozi barve” je razstavljenih 18 avtorjevih najuspešnejših pokrajinskih fotografij, ki so prejele tudi številne nagrade na domačih in mednarodnih razstavah in salonih. Razstava bo odprta do 22.marca

 1. 2 komentarjev

  • Gianni pravi:

   Hvala, da si prispeval fotografije za našo sicer bolj skromno galerijo…
   LP

   Jani

   • Izidor Gašperlin pravi:

    Jani, hvala lepa za povabilo in lepo otvoritev. Z veseljem sem pripravil razstavo.
    Izidor

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

*