Bodite na tekočem, spremlajte naš blog.

VASJA DOBERLET RAZSTAVLJA V GORICI

Vasja Doberlet - Novigrad VII

Naš član Vasja Doberlet bo 50 obletnico svojega fotografiranja obeležil s še eno razstavo. Po majski razstavi v Atenah bo tokrat razstavljal v “Slovenskem kulturnem domu” v Gorici, dne 6. 10. 2018 ob 18.30 v KULTURNI DOM, Gorica, ulica I. Brass 20

Raztava bo na ogled: 6. 10. 2018 – 19. 10. 2018 – Odpiralni čas: 9 -13 15 -18 – sobota in nedelja zaprto, razen zaradi posebnih prireditev

Dogodek bo obeleževala še ena okrogla obletnica. 20. razstava, ki jo zamejski slovenski fotografi “Fotoklub Skupina 75” organizirajo vsako leto v “Slovenskem kulturnem domu” v Gorici. Read more..

FOTOGRAFIJA MESECA SEPTEMBRA 2018

1-KREJAN SIMON - JESENSKI ČAS (Large)

1. mesto -KREJAN SIMON – JESENSKI ČAS

Septemberski izbor je določil naslenji vrstni red:

1. mesto -KREJAN SIMON – JESENSKI ČAS

2. mesto -PRETNAR VITO – POPOLDAN

3. mesto -PUHAR PETRA – SAMA

REZULTATI ŽIRIRANJA JSKD – UJETI POGLEDI 2018

40. regijsko srečanje fotografskih skupin in posameznikov
UJETI POGLEDI 2018 na temo KULTURA in na PROSTO temo

Na natečaju je sodelovalo 65 avtorjev s skupaj prispelimi 474 fotografijami.
Od tega:
V temi A-kultura je sodelovalo 59 avtorjev z 219 fotografijami.
V temi B- prosta je sodelovalo 64 avtorjev z 255 fotografijami.

Žirija v sestavi
Vasja Doberlet, MF FZS, MFIAP, EFIAP/p, ESFIAP – FDJP Kranj
Milan Malovrh – FK Tržič
Janez Kramar, MF FZS – FK Jesenice

Je v temi A sprejela 47 fotografije in v temi B 59 fotografij.
Podelila je tudi zlato, srebrno in bronasto medaljo FDJP, ter zlato, srebrno ter bronasto listino JSKD. Ter še pohvala FDJP in pohvala JSKD.

Nagrajena in izbrana dela bodo razstavljena v Galeriji BALA, Cankarjeva 10, Kranj. Odprtje razstave s projekcijo izbranih fotografij bo v četrtek, 6. decembra 2018, ob 18. uri. Nagrajena in izbrana dela bodo navedena oz. predstavljena v katalogu, ki ga bodo udeleženci prejeli ob odprtju razstave oz. po pošti.

REZULTATI V PDF OBLIKI SO NA VOLJO TUKAJ.