Bodite na tekočem, spremlajte naš blog.

FOTOGRAFIJA MESECA MAJA 2019

1. mesto DOBERLET VASJA-MEDUZA

Izbrali smo fotko meseca maja 2019 na temo abstrakt. Med 36 fotografijami smo izbrali fotografijo Vasje Doberleta – MEDUZA. Čestitamo! V juniju sledi nova tema – ptiči.

1. mesto DOBERLET VASJA-MEDUZA

2.mesto ZALOŽNIK TINE-NLP

3. mesto KUHAR MILENA-ABSTRAKT ZGRADBE

Galerija vseh prispelih fotografij

ODPRTJE SLIKARSKE RAZSTAVE BISERKE KOMAC

Biserka-Komac-Vabilo

Mala Galerija Kranj
Galerija Likovnega Društva Kranj
ZDSLU – Zveza društev slovenskih likovnih umetnikov

Vabimo vas na odprtje razstave Abstraktni utrinki, akademske umetnice BISERKE KOMAC, članice Fotografskega društva Janez Puhar, ki bo v torek, 4. junija 2019, ob 19. uri v Mali galeriji.
Umetnico bo predstavil akademski umetnik Darko Slavec. Read more..

SIMON KREJAN – ČRNO BELE PODOBE IZ NARAVE

Vabilo Simon Krejan

Vabimo vas na odprtje in ogled razstave črno belih fotografij z naslovom “Črno bele podobe iz narave”. Razstavlja Simon Krejan, KMF FZS, AFIAP, član Fotografskega društva Janez Puhar Kranj. Odprtje razstave bo v četrtek, 16.5.2019 ob 18. uri v Mercator centru Jesenice, Sp. Plavž 5. Razstavo bomo odprli s kratkim kulturnim programom. Razstavljena dela bodo na ogled od 16.5. do 12.6.2019 v obratovalnem času Mercator centra Jesenice.