The block construction of Etherna allows for very easy content creation. Some things just cannot be made easier.

FOTOGRAFIJA MESECA APRILA – 2018

ALEŠ KOMOVEC - SAM

1. mesto: ALEŠ KOMOVEC – SAM

April je bil v znamenju minimalizma. Sodelovalo je 14 avtorjev z 28 fotografijami. Žiriranje je določilo naslednji vrstni red:

1. mesto KOMOVEC ALEŠ – SAM

2. mesto ŠTIRN ROK- SAM SAMCAT

3. mesto KREJAN SIMON – KONTRASTI

Galerija aprilskega izbora

FOTOGRAFIJA MESECA MARCA – 2018

1.mesto JAZBINŠEK DARE - NAD OBLAKI

1.mesto JAZBINŠEK DARE – NAD OBLAKI

Tokratna tema meseca “Linije in strukture”, je privabila 15 avtorjev, ki so sodelovali s 30-timi fotografijami. 25 članska komisija, v sestavi prisotnih na današnjem rednem torkovem srečanju, je odločila takole: