EMPREINTES 2011 – LA CIOTAT

[singlepic id=377 w=600 h=400 float=center]

Člani FD Janez Puhar se predstavljajo v pobratenem mestu La Ciotat. Razstavo fotografij so pripravili v galeriji Chapelle des Pénitentes Blues, skupaj s fotogtafi društva Ombre des lumières iz Francije. Razstava, ki je posvečena izumiteljema gibljivih slik – filma, bratoma Lumiere, in izumitelju fotografije na steklo, Janezu Puharju, je odprta od 29. septembra do 16. oktobra. Skupaj je razstavljenih 150 del. Iz Kranja sodelujejo Luka Dakskobler, Vasja Doberlet, Izidor Gašperlin, Biserka Komac, Aleš Komovec, Lado Kraljič, Andreja Peklaj, Niko Sladič in Andreja Teran.

Več fotografij si lahko ogledate na povezavi  (Picasa galerija Nika Sladiča)
Pripravil NIKO SLADIC

 

[nggallery id=23]

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja