KRANFEST 2012 – V PRIČAKOVANJU VROČE KRANJSKE NOČI

[singlepic id=397 w=600 h=400 float=center]

Kot že vrsto let se bo tudi letos od 27. – 29.  julija v Kranju odvijal ustvarjalno-zabavni festival Kranfest s tradicionalno Kranjsko nočjo, ki je najbolj množična prireditev na Gorenjskem.

V okviru tega festivala se nam obeta vrsta prireditev različnih zvrsti, od športa preko glasbe do ustvarjalnih delavnic in naprej. Uradni urnik prireditev, ki nam bodo popestrile prihajajoči vikend, lahko dobite na naslednji internetni povezavi:

http://www.tourism-kranj.si/si/prireditve/kranfest_2012.htm

Za ilustracijo vzdušja, ki ga lahko pričakujemo v času tega festivala, si lahko ogledate nekaj fotografij iz lanskega leta skozi objektiv našega člana Alena Lacijana. Želimo vam obilo zabave in, če imate tudi vi fotografsko žilico, seveda tudi dobro luč.

[nggallery id=24]

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja