PODOBE MESTA Fotografa Aleša Komovca

Zavod za turizem in Fotografsko društvo Janez Puhar  Kranj

vas vabita na odprtje razstave fotografij z naslovom

PODOBE MESTA

Fotografa Aleša Komovca

v sredo, 14. novembra 2012, ob 19. uri

v galeriji Kranjske hiše na Glavnem trgu v Kranju

Aleš Komovec spada v mlajšo generacijo članov Fotografskega društva Janez Puhar Kranj, ki z svojimi fotografijami navdušuje gledalce doma in v tujini. Predstavlja se z odličnimi posnetki Kranja v različnih časovnih obdobjih. Njegova fotografija je jasna, tehnično in kompozicijsko dovršena in z občutkom izbira najboljše možne kadre . Številne nagrade, ki jih je prejel na več kot 40. natečajih dokazujejo izvirnost in dovršenost njegovih del.                                                        

Dogodek bodo z glasbenim programom popestrili učenci Glasbene  šole Kranj. Za degustacijo ob odprtju bosta poskrbela  Biotehnični center Naklo in Vinska klet Goriška Brda.

Razstava bo odprta od14. novembra do 10. decembra vsak dan od 8.do 19.ure, ob nedeljah in praznikih od 9. do 18. ure.

Vesel bom vašega obiska.

Lp,Aleš

Še nekaj utrinkov iz otvoritve:

[nggallery id=26]

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja