OBČNI ZBOR FDJP 2105

FDJP_Obcni_mar15_15_280x17. marca je potekal občni zbor našega društva. Udeležba na zboru je bila številčna, saj je bila priložnost, da se postavi črta pod preteklo leto, oceni delovanje društva in pogleda v plan dela za 2015. Skupna ocena o delovanju društva je bila zelo dobra, izvedenih je bilo mnogo aktivnosti, še več jih je bilo, ker so skozi vse leto 2014 potekale tudi številne prireditve ob 200 letnici rojstva izumitelja fotografije na steklo, našega rojaka Janeza Puharja. Istočasno je bilo to leto volilno in ob tem se je iz predsedniške funkcije društva poslovil dolgoletni predsednik društva Vasja Doberlet. Za izredne ustvarjalne in organizacijske dosežke v času svojega vodenja v obdobju 2002-2015, je prejel najvišje društveno priznanje »Častno plaketo Janeza Puharja«. Za novega predsednika društva je bil izvoljen Simon Krejan in zaželeno mu je bilo uspešno vodenje tudi v prihodnje.

Nekaj utrinkov v galeriji…

[nggallery id=34]

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja