RAZSTAVA »NARAVA KOT ČUDEŽ« DRAGICA IN JURIJ KURILLO

[singlepic id=122 w=600 h=450 float=center]

15. decembra 2011 je bila v ljubljanskem Ruskem centru znanosti in kulture odprta razstava »Narava kot čudež« Dragice in Jurija Kurilla, članov Foto društva Janez Puhar Kranj. V veliki dvorani te ustanove je bilo obešenih prek trideset barvnih fotografij obeh ustvarjalcev, ki prikazujejo naravno okolje z rastlinami in živalmi v »splošnem« in »velikem planu«.

Uvodno besedo ob odprtju razstave je imel direktor Centra Rifat Patejev , nato pa je oba avtorja predstavil predsednik Foto društva Janez Puhar Kranj Vasja Doberlet. Obiskovalci so si lahko ogledali poleg razstavljeni fotografij tudi videofilm Jurija Kurilla »Zarta ali Zarica – potopljena lepotica«. Predstavljena je bila tudi knjiga s tem naslovom.

[singlepic id=123 w=600 h=450 float=center]

 Razstava bo odprta do 6. januarja 2012.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja